Ürün Listesi

Arı Ürünleri

Arı ürünleri, günümüzde tüketilebilecek en doğal ürünler olarak ifade edilebilir. Ancak bunun için arı ürünlerinin doğru kaynaktan alınması gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Katkısız olduklarında söz konusu ürünler son derece lezzetli, besleyici ve yararlıdır. Ancak katkılı oldukları zaman aynı ifadeleri kullanmak çok zordur. Hatta böyle durumlarda zararlı oldukları dahi söylenebilir.

Daha Fazlasını Göster


Sitemizde yer alan arı ürünlerinin tamamı katkısız ve organiktir. Üretimlerine en ufak bir insan müdahalesi yoktur. Petekleri arılar örer ve içerisini yine arılar doldurur. Arılar, kendi ürettikleri balı tüketir ve dışarında şeker gibi katkı maddeleri verilmez. İşte böylesine özel olarak üretilen arı ürünleri, sitemiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Arı ürünleri satın al işlemini yaparak, söz konusu ürünleri hemen deneyebilirsiniz.

Sitemizden bu ürünleri aldığınızda, gerekli olan bütün tedbirler alınır ve o şekilde kargoya verilir. Böylece ürünlerin kargo taşıması sırasında herhangi bir zarar görmesi tamamen engellenmiş olur. Arı ürünleri fiyatı ise genel olarak makul seviyededir. Ancak net bir rakam telaffuz etmek yanlış olacaktır.

Arı ürünleri denildiği zaman herkesin aklına bal gelir. Fakat arıların üretmiş olduğu farklı ürünler de vardır. Propolisten polene, baldan karakovana varıncaya kadar birçok seçeneği sitemizin içerisinde bulabilirsiniz.

Arı Ürünleri Yararları

Doğal ortamda bulunan çiçek özlerinden üretilen bal ve diğer arı ürünleri, lezzetleri kadar sağlığa olan faydaları ile de dikkat çekerler. Söz konusu ürünlerin düzenli bir şekilde tüketilmesi gerektiği, birçok uzman tarafından ifade edilir. Arı ürünleri yararları; bağışıklık sisteminin güçlenmesi, vücudun ihtiyacı olan maddelerin verilmesi, kanser ve benzeri tehlikeli hastalıkların oluşum riskini düşürme şeklinde sıralanabilir. Fakat bunların haricinde de birçok yararı olduğunun unutulmaması gerekir. Bu muhteşem ürünler, düzenli ve doğru olarak tüketilmelidir.

Daha Azını Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Siirt Pervari Ağaç Balı

300.001,500.00 +KDV

Meşe balı yapılan araştırmalara göre diğer ballara oranla daha fazla antioksidan karektere sahip ve fenolik bileşenler yönünden diğer ballara oranla beş kat daha fazla. Bu bileşenlerin başında gelen kafeik asit fenetil ester ,gallik asit,ve ellagik asit birçok hastalık ve kanser türüne karşı savaşıyor . Bu balın koyu renkli oluşuda açık renkli ballara oranla daha fazla antioksidan barındırdığının bir kanıtıdır.

Siirt Pervari Arı Sütü

60.00 +KDV

Siirt pervari arı sütü satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt arı sütü çeşitleri, Siirt pervari arı sütü fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Pervari Karakovan Balı

200.001,000.00 +KDV

Karakovan balı antiseptik özelliğe sahiptir. Bu sayede zararlı mikroorganizmalarla mücadelede başarıyla görev alabilir. Hastane enfeksiyonu olarak da bilinen stafilokok enfeksiyonuna neden olan metisilin dirençli Stafilokok Aureus (MRSA) isimli bakterinin karakovan balına karşı direnç gösteremediği tespit edilmiştir. Antiseptik özelliğiyle karakovan balı, dizanteri ve tifo bakterilerine karşı da başarıyla mücadele verir.

Siirt Pervari Karakovan süzme Balı

150.00 +KDV

Siirt pervari karakovan süzme bal satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt bal çeşitleri, Siirt pervari karakovan süzme bal fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Pervari Petek Çiçek Balı

80.00400.00 +KDV

Siirt pervari petek çiçek balı satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt bal çeşitleri, Siirt çiçek balı fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Pervari Polen

50.00 +KDV

Siirt pervari polen bal satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt bal çeşitleri, Siirt pervari polen bal fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Pervari Propolis

60.00 +KDV

Siirt pervari propolis satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt pervari propolis çeşitleri, pervari propolis fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Pervari Sandık Kasnak Kovan Balı

150.00750.00 +KDV

Siirt pervari sandık kasnak kovan balı satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt bal çeşitleri, Siirt bal fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Pervari Süzme Çiçek Balı

80.00 +KDV

Siirt süzme çiçek balı almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt bal çeşitleri, Siirt süzme çiçek bal fiyatları bu sayfada mevcuttur.