Ürün Listesi

Baharat

Baharat; bitkilerin yaprak, kök ve tohum gibi bölgelerinin bazen tazeyken, bazen de kuruyken alınması elde edilen ve yemeklere farklı tatlar veren ürünlerdir. Yemekler, baharat kullanıldığında çok daha lezzetli olurken, baharatsız yemeklerin genel olarak tercih edilmediğinin altının çizilmesi gerekir.

Daha Fazlasını Göster


Yemeklerin daha lezzetli olması için kullanılacak baharatların ne kadar kaliteli olduğu son derece önemlidir. Özellikle organik ve katkı maddesi içermeyen ürünlerin, beklentileri genel olarak karşıladığı söylenebilir. Ancak günümüzde katkısız ürün bulmak, sanıldığı kadar kolay değildir. İşte tam bu noktada devreye giriyor ve sizlerin ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılıyoruz. Size sunmuş olduğumuz ürünlerin tamamı organiktir. İçlerinde en ufak bir katkı maddesi dahi yoktur. Zaten baharat satın al işlemi sonrasında elinize geçecek ürünleri deneyerek, ne kadar kaliteli olduklarını kendiniz görebilirsiniz.

Sitemizde çörek otundan dağ kekiğine, toz biberden naneye varıncaya kadar çok sayıda baharat çeşitleri vardır. Söz konusu ürünlerden istediğinizi sipariş edebilir ve kısa sürede ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Doğru zamanda, doğru yöntemlerle toplanan baharatlarımızın bozulmaya karşı dayanıklı olması, uzun süre kullanabilmenize olanak sağlar. Bu özelliklerinin temelinde ise tamamen doğal olmaları vardır.

Baharat Fiyatları

Baharat fiyatları hakkında net bir rakamdan bahsetmek son derece zordur. Çünkü baharatların türü, kalitesi ve benzer hususlar, fiyatların üzerinde fazlaca etkilidir. Ancak sizlere hem organik, hem de kaliteli ürünleri son derece uygun rakamlara sunduğumuzu ifade edebiliriz. Baharat kilogram fiyatları üzerinden kıyaslama yaptığınızda, fiyatlarımızın ne kadar uygun olduğunu kendiniz anlayacaksınız.

Baharat fiyatı dışında bilmeniz gereken bir diğer önemli husus ise organik olanların insan sağlığına yararlı olmasıdır. Baharat faydaları, daha kaliteli bir yaşam sürmeniz açısından son derece önemlidir. Bu sayede çok önemli rahatsızlıkları dahi önleyebileceğinizi asla unutmayın.

Daha Azını Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 10

Siirt Çörek Otu

60.00 +KDV

Siirt çörek otu satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt çörek otu çeşitleri, Siirt çörek otu fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Dağ Kekik

50.00 +KDV

Siirt dağ kekik satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt kekik çeşitleri, Siirt dağ kekik fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt İsot

40.00 +KDV

Siirt isot satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt isot çeşitleri, Siirt isot fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Nane

50.00 +KDV

Siirt nane satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt nane çeşitleri, Siirt nane fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Pul Biber

40.00 +KDV

Siirt pul biber satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt biber çeşitleri, Siirt pul biber fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Sumak Öğütülmüş

40.00 +KDV

Siirt öğütülmüş sumak satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt sumak çeşitleri, Siirt sumak fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Susam

50.00 +KDV

Siirt susam satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt susam çeşitleri, Siirt susam fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Tane Sumak

40.00 +KDV

Siirt tane sumak satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt sumak çeşitleri, Siirt tane sumak fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Tatlı Toz Biber

40.00 +KDV

Siirt tatlı toz biber satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt biber çeşitleri, Siirt tatlı toz biber fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Toz Acı Biber

40.00 +KDV

Siirt toz acı biber satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt biber çeşitleri, Siirt toz acı biber fiyatları bu sayfada mevcuttur.