Ürün Listesi

Bakliyat

Bakliyat; protein ve karbonhidrat bakımından zengin olan bitkisel gıdalar şeklinde ifade edilebilir. Kuru fasulye, nohut ve pirinç gibi birçok gıda bu sınıfa girer. Buradan da anlaşılacağı üzere bakliyatlar, insanların temel gıda maddelerinden birisidir. Özellikle ülkemizde bakliyat tüketiminin fazla olduğunun altının çizilmesi gerekir.

Daha Fazlasını Göster


Bakliyatlar, çok zengin karbonhidrat ve protein kaynaklarıdır. Ancak burada bahsedilenler, sadece organik ve katkısız olan ürünler için geçerlidir. Yani söz konusu gıdaların tamamı, maalesef aynı kalitede değildir. Bunlar arasından kaliteli olanları bulmakta zorlanıyorsanız, sitemizde zaman geçirebilirsiniz. Ülkenin en kaliteli ürünlerini, ayağınıza kadar gönderiyoruz.

Bakliyat çeşitleri bakımından oldukça fazla seçenek sunan sitemiz, sadece katkısız ve organik olan ürünleri sizlere sunmaktadır. Bu ürünlerin üretiminin hiçbir aşamasında tarımsal ilaç ve kimyasal gübre kullanılmamaktadır. Bundan dolayı ürünlerin lezzeti, diğerlerine kıyasla çok daha güzeldir. Buna ek olarak söz konusu ürünlerin besin değerlerinin de yine son derece yüksek olduğunun altının çizilmesi gerekir. İnsan vücuduna gerekli olan mineral ve vitaminleri, baklagiller üzerinden temin edebilir. Hemen sitemizden bakliyat satın al işlemi yapabilir ve bu muhteşem ürünleri kendiniz deneyebilirsiniz.

Bakliyat Fiyatları

Bakliyat fiyatları, genellikle arz talep dengesinin hangi yönde olduğuna bağlı olarak farklılık gösterir. Bazen ürün çok olduğunda fiyatlar aşağıya giderken, ürün az olduğunda ise tam tersi durum yaşanır. Ancak sitemizdeki bakliyat kilogram fiyatları, son derece uygundur ve bütçenizi zorlamaz. Ancak fiyatları incelerken, ürünlerimizin tamamen organik olduklarını asla unutmayın.

Bahsedilmesi gereken konulardan birisi de bakliyat yararları olup, son derece önemlidir. Bu gıdaları düzenli olarak tükettiğinizde, yaşam kalitenizin belirgin şekilde arttığını göreceksiniz. Doğru tüketim sayesinde bağışıklık sistemininiz güçlenecek ve hastalıklara karşı daha dirençli hale geleceksiniz. Ayrıca iyileşme süreniz de kısalacaktır.

Daha Azını Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Siirt Yerli Kuru Fasulye

18.00 +KDV

Siirt yerli kuru fasulye satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt fasulye çeşitleri, Siirt yerli kuru fasulye fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Yerli Nohut

12.00 +KDV

Siirt yerli nohut satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt nohut çeşitleri, Siirt yerli nohut fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Yerli Pirinç

18.00 +KDV

Siirt yerli pirinç satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt pirinç çeşitleri, Siirt yerli pirinç fiyatları bu sayfada mevcuttur.