Hakkımızda

otagyoresel.com’da satılan tüm yöresel ürünler siirt’in kendi yöresinden ve o yörenin en meşhur markalarından veya ev yapımı sizin için özenle tedarik edilmekte. Yöresel Ürünler özel olarak yöresinden tedarik edilmektedir, bu sebepledir ki tamamen taze ve doğal biçimde müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Yöresel ürünlerimizi sağlıklı kılanda budur.

Neden Biz?

Sağlığınız için en iyisi en tazesi görüşümüz ile yola çıkmış bulunuyoruz. Bu amacımızla sizlere en tazeyi ve en iyisini en uygun fiyat ile sunmaya çalışıyoruz. Müşteri odaklı prensibimiz ile ürünlerimizi garanti altında tutup müşteri memnuniyetini en yüksek noktaya çıkarıyoruz. Şirketimiz genel olarak baharat, bakliyat, meyve, süt ürünleri, arı ürünleri, kuruyemiş, temizlik kategorisinde ürünler sunmakta olup, mevcut ürün portfolyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktadır. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Misyonumuz:

Şirketimizin temel misyonu %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktır.

Vizyonumuz:

Kullanıcılara yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.