Ürün Listesi

Kuruyemiş

Kuruyemiş, farklı bitkilerin meyvelerinin ya da tohumlarının kurutulması ile elde edilen bir gıda olarak tanımlanabilir. Kuruyemiş denildiği zaman insanların aklına ceviz, Siirt fıstığı, kuru üzüm gibi farklı seçenekler gelir. Bunlar hem çok lezzetlidir, hem de insan sağlığına çok yararlıdır. Bundan dolayı uzmanlar, günlük olarak söz konusu ürünlerin belirli bir miktar tüketilmesini tavsiye eder.

Daha Fazlasını Göster


Protein ve vitamin deposu olan kuruyemişler, organik olarak üretildikleri zaman bu özellikte olurlar. Günümüzde organik ve sağlıklı ürünlerin bulunması konusunda ciddi sorunlar olduğunun altının çizilmesi gerekir. Özellikle katkılı olanların tüketimi, bırakın insan sağlığı için yararlı olmayı, direkt olarak zararlıdır.

Sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz farklı türden ürünler vardır. Bunların tamamı katkısızdır. Tamamen doğal ortamlarında yetişirler. Hatta söz konusu ürünlere tarım ilacı ve tarımsal (kimyasal) gübre dahi verilmez. İşte bütün bunlardan dolayı bahsedilen ürünleri hem kendiniz, hem de çocuklarınız gönül rahatlığı ile tüketebilir. Kuruyemiş satın al işlemi sayesinde, bahse konu ürünler verdiğiniz adrese kadar gelecektir.

Kuruyemiş fiyatı ise ürünlere göre farklılık göstermektedir. Bol olan ürünlerin genel olarak ucuz, az olanların ise nispeten pahalı olduğu söylenebilir. Ancak genel olarak ilgili ürünlerin uygun bir seviyede oldukları söylenebilir.

Kuruyemiş Yararları

Kuruyemişler, zengin besin değerlerine sahiptir. Bundan dolayı da sağlık açısından son derece yararlıdır. Kuruyemiş yararları, tüketilen ürünlere göre farklılık gösterir. Ancak genel olarak faydalarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Antioksidan etkiye sahiptirler. Bu sayede bağışıklık sisteminin güçlenmesini ve vücut direncinin artmasını sağlarlar.
  • Kanser başta olmak üzere ciddi hastalıklara karşı koruyucu bir rol oynarlar.
  • Kabızlık ve ishal türünden sindirim sistemi sorunlarının giderilmesinde oldukça etkilidirler.
  • Hücrelerin yenilenme hızlarını arttırırlar.
  • Beyin, kas ve kemik gelişimini desteklerler.

Daha Azını Göster

13 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Siirt Badem İçi

100.00 +KDV

Siirt badem içi satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt badem içi çeşitleri, Siirt badem içi fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Cevizli Sucuk

50.00 +KDV

Siirt cevizli sucuk satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt cevizli sucuk çeşitleri, Siirt cevizli sucuk fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Cevizli Sucuk (Dışı Ceviz Kaplı)

40.00 +KDV

Siirt cevizli sucuk satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt cevizli sucuk çeşitleri, Siirt cevizli sucuk fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Fıstığı

90.00 +KDV

Siirt fıstığı satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt fıstık çeşitleri, Siirt fıstık fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Fıstığı (Tuzsuz)

80.00 +KDV

Siirt tuzsuz fıstık satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt fıstık çeşitleri, Siirt tuzsuz fıstık fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Fıstıklı Pestil

60.00 +KDV

Siirt fıstıklı pestil satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt pestil çeşitleri, Siirt fıstıklı pestil fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt İnce Pestil

35.00 +KDV

Siirt ince pestil satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt pestil çeşitleri, Siirt ince pestil fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt İnce Pestil (Cevizli)

45.00 +KDV

Siirt cevizli pestil satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt pestil çeşitleri, Siirt cevizli pestil fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Kabuklu Ceviz

40.00 +KDV

Siirt kabuklu ceviz satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt kabuklu ceviz çeşitleri, Siirt ceviz fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Kabuklu Ceviz İçi

100.00 +KDV

Siirt kabuklu ceviz içi satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt ceviz çeşitleri, Siirt kabuklu ceviz içi fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Kalın Pestil

40.00 +KDV

Siirt kalın pestil satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt pestil çeşitleri, Siirt kalın pestil fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Siirt Kuru Üzüm

40.00 +KDV

Siirt kuru üzüm satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt üzüm çeşitleri, Siirt kuru üzümfiyatları bu sayfada mevcuttur.