Ürün Detayı

Siirt Doğal Bıttım (Menengiç) Sabunu

120.00 +KDV

Siirt doğal bıttım sabunu satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt bıttım sabunu çeşitleri, Siirt bıttım sabunu fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Stok kodu: Yok Kategoriler:
Temizle

Siirt doğal bıttım (menengiç) sabunu, Siirt bölgesinde yetişen menengiç ve yabani fıstıktan üretilen özel bir sabundur. En önemli özelliği, sizin de tahmin edebileceğiniz gibi tamamen doğal olmasıdır. İçerisinde hiçbir zararlı katkı maddesi yoktur. Bundan dolayı insan sağlığı açısından birçok yararı olduğu söylenebilir.

Doğal bir ürün olan Siirt doğal menengiç sabunu, ismini doğal olarak yetişen yabani fıstık ya da bıttım olarak tabir edilen bitkiden alır. Ciltteki birçok hastalığa iyi geldiği bilinen bu sabunun öne çıkan yararları genel olarak şu şekildedir:

  • Normal sabunların oluşturduğu kuruluğa neden olmaz. Cildin ve saç derisinin nemli kalmasını sağlar.
  • Saçlara uygulandığında iyi bir besleyici maddedir. Ayrıca saçların beyazlaşmasını geciktirdiği bilinir.
  • Sivilce ve akne gibi problemlerle mücadelede oldukça etkilidir.
  • Saç dökülmesine karşı etkilidir. Ayrıca saçların uzama hızını arttırır.
  • Mantar ve egzama türünden rahatsızlıkların giderilmesini sağlar.
  • Ciltteki hücrelerin kendisini temizlemesini ve yenilemesini sağlar. Ölü hücreleri atar ve bir anlamda peeling etkisi yapar.
  • Sedef hastaları kullanabilir.

Yukarıdaki Siirt doğal bıttım sabunu yararları dikkate alındında, bu ürünün ne kadar özel olduğu çok daha net bir şekilde anlaşılacaktır. Klasik sabunlardan son derece farklıdır ve her anlamda beklentilerinizi en üst seviyede karşılar.

Siirt doğal menengiç (bıttım) sabunu özelliklerinin bu şekilde olmasının en önemli nedenlerinden birisi de Siirt’tir. Ülkemizin bu özel kentinde sanayileşme çok fazla değildir. Bundan dolayı doğası bozulmamış ve kirletilmemiştir. Bundan dolayı doğada yetişen bitkiler, çok daha kalitelidir ve içerik bakımından zengindir. İşte bu özel bitkilerden üretilen söz konusu sabun, muhteşem etkileri ile dikkat çeker.

Siirt doğal bıttım (menengiç) sabunu fiyatı, klasik sabunlardan bir nebze daha fazla olabilir. Ancak genel itibari ile bütçenizi zorlamayacağını söyleyebiliriz.

AğırlıkYok

Henüz yorum yok.

"Siirt Doğal Bıttım (Menengiç) Sabunu"i ilk inceleyen olun