Ürün Detayı

Siirt Fıstığı

90.00 +KDV

Siirt fıstığı satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt fıstık çeşitleri, Siirt fıstık fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Stok kodu: Yok Kategoriler:
Temizle

Siirt fıstığı, görünüş olarak Antep fıstığına benzer ve bundan dolayı da çoğu zaman Antep fıstığı ile karıştırılır. Ancak Siirt fıstığı, çok daha farklı bir üründür ve karakteristik özellikleri vardır. Özellikle besin değeri ve kalorisi ile bu noktada diğer bölgelerin fıstıklarından ayrıldığını söylemek kesinlikle yanlış olmayacaktır. Ayrıca bunların haricinde kendine has özel bir lezzeti vardır.

Siirt Fıstığı Yararları

Bahse konu ürün, düzenli olarak abartılmadan tüketildiğinde, kötü kolesterol olarak bilinen LDL seviyesini %12 civarında düşürür. Ayrıca kandaki zararlı şekeri %10 düşürdüğü ve böylece şeker hastalarını daha rahat ettirdiği de bilinen diğer yararlarındandır. Demir ve B vitamini açısından yine çok zengindir. Siirt fıstığı satın al işlemi ile söz konusu yararları kendiniz test edebilir ve bu mucizevi ürün sayesinde çok daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Bu ürünün sağlamış olduğu diğer yararlar genel olarak şu şekildedir:

  • Kanser hücrelerinin oluşmamasına katkı sağlar ve kanser tedavisine yardımcı olur.
  • Besleyici ve lezzetli bir üründür.
  • İçerisindeki kalsiyum, demir ve diğer minerallerin kansızlığa iyi geldiği bilinir.
  • Erkeklerde sperm sayısını arttırdığı bilinir.
  • Kemik ve diş sağlığına olumlu etkileri vardır.
  • Fosfor ve kalsiyum içermesi, kan basıncını düzenlemesine yardımcı olur.
  • Kolesterol dengesinin sağlanmasına yardım eder.

Burada bahsedilenlerin haricinde farklı yararları da vardır. Tamamen doğal ortamında, katkısız bir şekilde yetiştirilmesi, bu ürünün en önemli özelliği olarak bahsedilebilir. Bunun nedenleri arasında Siirt’in toprağı ve ikliminin çok önemli olduğunun altının çizilmesi gerekir.

Siirt fıstığı, diğer kuruyemişlere göre daha az kalori içerir. Buna karşın tokluk hissi oluşturmada daha başarılıdır. İşte bundan dolayı söz konusu ürün kilo yapmaz, hatta doğru tüketildiğinde kilo vermeye yardım eder. Üstelik Siirt fıstığı fiyatı, kesinlikle çok yüksek değildir.

AğırlıkYok

Henüz yorum yok.

"Siirt Fıstığı"i ilk inceleyen olun