Ürün Detayı

Siirt (iskambo) Pekmezi

45.00 +KDV

Siirt (iskambo) pekmezi fiyatları burada. En ucuz ve en kaliteli ürünü almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Siirt’in ünlü pekmezini siz de deneyin.

Stok kodu: Yok Kategoriler:
Temizle

Siirt (İskambo) Pekmezi

Siirt (iskambo) pekmezi, kış mevsiminde tüketilen en özel besinlerden birisidir. Siirt’in Şirvan ilçesine bağlı olarak İskambo köyünde üretilmesinden dolayı aynı zamanda İskambo pekmezi olarak da bilinen bu ürün, zengin içeriği ile sizi kendisine hayran bırakacaktır.

Siirt’in en özel yerlerinde yetişen üzümlerden üretilen bu pekmezin içerisinde en ufak bir katkı yoktur. Tamamen doğal yollarla üretilen ve bu üretim yüzyıllardır devam eden bir pekmezdir. Siirt (iskambo) pekmezi yararları incelendiğinde, insan sağlığına nasıl etki ettiğine bakıldığında, burada verilen bilgilerin ne kadar doğru olduğu anlaşılacaktır.

Siirt (İskambo) Pekmezi Yararları

Siirt’te üretilmesine rağmen Türkiye’nin hemen her yerine gönderilen bu ürünün birçok yararı vardır. Zaten bütün Türkiye tarafından talep edilmesinde hem lezzeti hem yararları vardır. Siirt (iskambo) pekmezi yararları genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

  • Anti-aging etkiye sahip olup, yaşlanmayı geciktirir.
  • Vücut hücrelerinin kendisini yenilemesini kolaylaştırır.
  • Bağışıklık sistemine direkt olarak dahil olur ve özellikle kış boyunca hastalıklarda korunmanızı sağlar.
  • İçerisinde hiçbir katkı maddesi olmamasından dolayı insan sağlığını olumsuz etkilemez.
  • Son derece besleyici ve lezzetlidir.

Burada bahsedilen yararların haricinde, farklı yararları da vardır. Klasik pekmezlere göre çok daha kaliteli olan bir üründür. Sitemiz üzerinden bu ürünü sipariş edebilir ve hemen tatmaya başlayabilirsiniz. Siirt (iskambo) pekmezi satın al işleminin sitemizden güvenli bir şekilde yapılabileceğini tekrardan vurgulamak isteriz. Siparişiniz alındıktan sonra ürünün size sorunsuz bir şekilde ulaşması için gerekli önlemler alınır ve daha sonra kargoya verilir.

İskambo pekmezi yapılırken tamamen doğal malzemeler kullanılır. Bu pekmezin en önemli farklarından birisi, meşe ağacından elde edilen küllerin maya olarak kullanılmasıdır. Mayanın bile bu şekilde doğal olanının kullanıldığı Siirt (iskambo) pekmezi kilogram fiyatı, sizi kesinlikle zorlamayacaktır.

AğırlıkYok

Henüz yorum yok.

"Siirt (iskambo) Pekmezi"i ilk inceleyen olun