Ürün Detayı

Siirt Pervari Karakovan süzme Balı

150.00 +KDV

Siirt pervari karakovan süzme bal satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt bal çeşitleri, Siirt pervari karakovan süzme bal fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Stok kodu: Yok Kategoriler:
Temizle

Siirt Pervari karakovan süzme balı, üretiminde en az insan etkisi olan bal türüdür. Normalde arı kovanlarına arıların petek örmelerini kolaylaştıran ince bir madde takılır. Böylece arılar, petekleri daha düzgün ve rahat bir şekilde örer. Ancak karakovan balında, böyle bir madde kullanılmaz ve bütün üretim arılar tarafından yapılır. Böylece üretilen balın daha doğal ve organik olduğu söylenebilir. İşte Siirt Pervari karakovan balı da bu şekilde üretilen özel bir ürün olarak dikkat çeker.

Karakovan balı, protein ve kalori deposudur. İçerisinde insan sağlığını olumlu olarak etkileyen birçok madde vardır. Siirt’in kendine has eşsiz doğasında bulunan çiçeklerden toplanan özler, sizlerin sofralarına hiçbir katkı eklenmeden, sadece arılar tarafından sunulmaktadır. İçerisinde katkı olmaması, üretim veya diğer süreçlerde arılara şeker ve glikoz şurubu gibi katkı maddeleri verilmemesi, bu ürünün en önemli özelliklerindendir. Siirt Pervari karakovan balı satın al işlemi yaparak, bu eşsiz ürünü sevdiklerinize gönül rahatlığı içinde yedirebilirsiniz.

Siirt Pervari Karakovan Süzme Balı Fiyatı

Yukarıda genel özelliklerinden bahsedilen Siirt Pervari karakovan süzme balı fiyatı, diğer ballara göre biraz daha yüksek görünebilir. Ancak bunun nedeni, üretiminin daha zor olmasıdır. Üretimin zor olması ise bu ürünün daha özel olmasının temel nedeni olarak gösterilebilir.

İçerisinde bir gram dahi şeker katkısı olmayan Siirt Pervari karakovan balı, antiseptik özelliğe sahiptir ve bağışıklık sistemini şaşırtıcı derecede güçlendirir. Öksürük ve diğer akciğer rahatsızlıklarının giderilmesinde etkilidir. Kan şekerinin düzenlenmesine yardımcı olur. Bunların haricinde de birçok farklı faydası vardır.

Siirt Pervari karakovan süzme balı kilogram fiyatı, bütçenizi zorlamayacaktır. Bu özel ürünü sitemizden hemen sipariş edebilir ve kısa sürede tüketmeye başlayabilirsiniz. Bir süre sonra sağlığınızın olumlu olarak etkilendiğini, net bir şekilde göreceksiniz.

AğırlıkYok

Henüz yorum yok.

"Siirt Pervari Karakovan süzme Balı"i ilk inceleyen olun