Ürün Detayı

Siirt Pervari Propolis

60.00 +KDV

Siirt pervari propolis satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt pervari propolis çeşitleri, pervari propolis fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Stok kodu: Yok Kategoriler:
Temizle

Siirt Pervari propolis, arıcılar tarafından arı zamkı veya preboli olarak da isimlendirilen özel bir maddedir. Arılar bu maddeyi, kovanların içerisinde kullanır ve bu sayede, kovana dışarıdan böcek ve mantar gibi zararlıların girişini engeller. Ayrıca petekleri onarmak ve güçlendirmek için kullandıklarının da altının çizilmesi gerekir.

Siirt Pervari propolis içeriği, tamamen organik maddelerden oluşur. İçerikte; bal mumu, reçine, polen, esansiyel yağlar ve organik kalıntılar vardır. İçeriğine bakıldığı zaman dahi, söz konusu maddenin ne kadar yararlı olduğu çok daha net bir şekilde anlaşılacaktır. Bu maddenin doğal olması için arıların yayıldıkları alanların da doğal olması gerektiği asla unutulmamalıdır. İşte tam bu nokta Siirt, çok özel bir seçenek olarak dikkat çeker. Buradaki arı kovanlarından toplanan Siirt Pervari propolis, belki de ülkedeki en kaliteli ürünlerden birisidir. Söz konusu ürünü, Siirt Pervari propolis satın al işlemi ile sitemizden sipariş edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Siirt Pervari Propolis Yararları

Siirt Pervari propolis yararları, klişe bir ifade ile saymakla bitmez. Ama gerçekten çok fazla yararı olduğu için bu klişe tabir kullanılır. İçeriğinde bulunan farklı ve organik maddeler, bu ürünün ne kadar değerli olduğunu net bir şekilde gösterir. İlgili maddenin öne çıkan yararları şu şekilde sıralanabilir:

  • Antioksidan etkiye sahiptir, bundan dolayı bağışıklık sistemini direkt olarak destekler. Vücut direncini arttırır.
  • İçerisinde yer alan protein ve aminoasitler, hücre yenileme özelliğine sahiptir.
  • Kozmetik sektöründe yoğun olarak kullanıldığı bilinir.
  • Kanser tedavilerinde etkili ve vücuda yardım edici özellikte olduğu söylenir.
  • Yaraların daha hızlı iyileşmesini sağlar.
  • Hücre büyümesini hızlandırır, böylece vücudun daha çabuk kendisini yenilemesini sağlar.

Yukarıda ifade edilen yararların haricinde farklıları da vardır. Siirt Pervari propolis fiyatı ise hemen her bütçeye uygun seviyededir.

AğırlıkYok

Henüz yorum yok.

"Siirt Pervari Propolis"i ilk inceleyen olun