Ürün Detayı

Siirt Susam

50.00 +KDV

Siirt susam satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt susam çeşitleri, Siirt susam fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Stok kodu: Yok Kategoriler:
Temizle

Siirt susam, çok özel bir bitki olup, kullanım alanı oldukça geniştir. Bu ürün, genellikle kurabiye ve poğaça türü ürünlerin üzerinde kullanılır. Bazı özel yemek tariflerinde de kullanıldığı bilinir. Buna bağlı olarak kullanıldığı ürünlere farklı bir lezzet katar. Aynı zamanda bahse konu ürünlerin besin içeriği bakımından oldukça zenginleşmesini de sağlar. Bütün bu hususlar, susama olan talebin sürekli artmasını sağlar.

Susam üretimi, son derece dikkatli yapılmalıdır. Bu süreçte herhangi bir katkı maddesinin, tarımsal ilacın ya da tarım gübresinin kullanılması, ürünün organik olmamasına neden olur. Buna bağlı olarak da ortaya çıkan ürünün kalitesinde belirgin bir düşüş olacaktır. Ancak Siirt susam, işte bu noktada devreye girer ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. Tamamen organik olan söz konusu ürünün üretim sürecinde hiçbir katkı maddesi ve kimyasal madde kullanılmaz. Bundan dolayı da ortaya çıkan ürün, tam anlamıyla “mükemmel” olur. İşte bu mükemmel ürünü, sizlerin ayağına kadar getiriyoruz.

Sitemizden Siirt susam satın al işlemi yapabilir ve bu muhteşem ürüne kısa bir süre içinde sahip olabilirsiniz. Kargoya verilmeden önce gerekli güvenlik önlemleri alınır ve böylece ürünün sorunsuz bir şekilde size ulaşması sağlanır.

Siirt Susam Yararları Nelerdir?

Susam, kullanıldığı alanlara lezzet vermesi dışında besin değeri bakımından da zenginleştirir. İşte bu durum, insan sağlığını olumlu yönde etkiler. Siirt susam yararları, genel itibariyle şu şekilde sayılabilir:

  • Antioksidan etkiye sahip olan bir üründür ve buna bağlı olarak grip ve soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşı koruma sağlar. Ayrıca vücut direncini de yükseltir.
  • İçerisindeki yüksek miktardaki demir, kansızlık üzerinde olumlu etki yapar.
  • Tansiyon ve kolesterolün düşürülmesinde etkilidir.
  • İçerisindeki keratin, saç ve tırnaklardaki kırılma ve benzer sorunların giderilmesini sağlar.
AğırlıkYok

Henüz yorum yok.

"Siirt Susam"i ilk inceleyen olun