Ürün Detayı

Siirt Yerli Kuru Fasulye

18.00 +KDV

Siirt yerli kuru fasulye satın almak için en doğal ve kaliteli adres burası. Siirt fasulye çeşitleri, Siirt yerli kuru fasulye fiyatları bu sayfada mevcuttur.

Stok kodu: Yok Kategoriler:
Temizle

Siirt yerli kuru fasulye, özellikle kış mevsiminde aranan yemek malzemelerinden birisidir. Kendi yemeği yapılabilen söz konusu ürünün, aynı zamanda farklı yemekler içinde kullanıldığı da bilinmektedir. Dolayısıyla kullanım alanı olan yemek sayısı oldukça fazladır. Bu ürünün yerli olması ve üstelik Siirt gibi kirlenmemiş ve bozulmamış bir bölgede yetiştirilmesi, en önemli özelliğidir. Siirt’in toprak yapısı, güneşi ve ikliminden dolayı diğer kuru fasulyelere göre çok daha lezzetli ve çok daha besleyicidir.

Kuru fasulye, yapısı itibariyle sert bir üründür. Bundan dolayı bazı türlerinin yemeklerde yeteri kadar yumuşamadığı bilinir. Yumuşamayan fasulyelerin tüketilmesi ise son derece zor ve tatsızdır. Ancak Siirt yerli kuru fasulye, kısa sürede yumuşar ve hatta bu özelliği ile birçok kişinin şaşkınlık yaşamasına neden olur. Tamamen yerli bir ürün olan Siirt kuru fasulye, beklentilerinizi en üst seviyeden karşılayacaktır. Siirt yerli kuru fasulye satın al işlemi yaparak, bu özel ürünü hemen deneyebilir ve farkını anlayabilirsiniz.

Siirt Yerli Kuru Fasulye Yararları

Bu ürün, lezzeti kadar besleyici özellikleri ile de bilinir. Düzenli olarak tüketildiğinde insan vücudu için çok fazla yararı olduğu söylenebilir. Siirt yerli kuru fasulye yararları ise genel olarak şu şekildedir:

  • Kemiklerin güçlenmesini sağlar ve kemik erimesini engeller.
  • Tokluk hissi verir. Kalorisi, çok fazla yüksek olmadığından dolayı doğru miktarda tüketildiğinde kilo vermeye yardımcı olabilir.
  • Karaciğer yetmezliğine iyi geldiği bilinir.
  • Kötü kolesterolü düşürerek, kalp ve damar sağlığını etkin bir şekilde korur.
  • Kabızlık ve benzer sindirim sorunlarının giderilmesine yardım eder.
  • Sindirim sistemini destekler.
  • Demir ve folik asit bakımından zengindir. Bu özelliği ile bebek ve çocukların gelişimini etkin olarak destekler.
  • Böbrek taşı oluşumunu engeller.
AğırlıkYok

Henüz yorum yok.

"Siirt Yerli Kuru Fasulye"i ilk inceleyen olun